sweetzzinna
Dum spiro, spero くる
Deputetet sipas rezultateve te deritanishme, teksa kane mbetur vetem shume pak kuti votimi per tu numeruar.
Qarku Vlore
PS
Arben Isaraj
Luiza Xhuvani
Arben Malaj
Shpetim Idrizi
Eltar Deda
Fatmir Toci
PD
Astrit Patozi
Ardian Kollozi
Leonard Demi
Kreshnik Cipi
PDI
Dashamir Tahiri
PBDNJ
Vangjel Dule
Qarku Berat
PS
Erion Brace
Fidel Ylli
Ermonela VElaj
Marko Bello
PD
Genc Pollo
Mehmet Xheka
Lefter Maliqi
LSI
Nasip Naco
Qarku Gjirokaster
PS
Arta Dade
VangjeTavo
E'them Ruka
PD
Genc Ruli
Spiro Ksera
Qarku Korce
PD
Ridvan Bode
Gjergji Papa
Ledina Aliolli
Edmond Spaho
Fatbardh Kadilli
Ismail Hoxha
PS
Ben Blushi
Pandeli Majko
Mimi Kodheli
Alfred Dalipi
Arben Ahmetaj
Olta Xhacka
Qarku Fier
PS
Gramoz Ruci
Ermelinda Meksi
Albert Caci
Fatos Tushe
Armando Subashi
Bashkim Fino
Ervin Koci
Arben Cuko
Pirro Lutaj
PD
Sokol Olldashi
Ilir Bano
Mesila Doda
Enkelejd Alibeaj
Vasillaq Ngresi
Fatos Beja
LSI
Dritan Prifti
Qarku Elbasan
PD
Lulezim Basha
Ardian Turku
Adriana Gjoni
Rahim Coka
Dashnor Sula
Luciano Boci
Sybi Hida
PS
Valentina Leskaj
Ilir Bejtja
Shegushe Ligori
Taulant Balla
Damian Gjiknuri
Agim Leka
Skender Hasa
Qarku Tirane
PS
Vasilika Hysi
Besnik Baraj
Kastriot Islami
Saimir Tahiri
Fatmir Xhafaj
Andis harasani
Ditmir Bushati
Eglantina Gjermeni
Namik Dokle
Enkeleida Shkreli
Eduart Shalsi
Xhemal Qefalia
Dashamir Peza
Ilir Gjoni
Artan Gaci
PD
Sali Berisha
Aldo Bumci
Rajmonda Bulku
Bujar Nishani
Majlinda bregu
Gerti Bogdani
Gent Strazimiri
Florion Mima
Ilir Rusmali
Myqyrem Tafaj
Luan Skuqi
Tritan Shehu
Viktor Gumi
Arben Imami
Lajla Pernaska
PR
Fatmir Mediu
LSI
Ilir Meta
Qarku Durres
PD
Ferdinand Xhaferri
Albana Vokshi
Gazmend Oketa
Ylli Lama
Osman Metalla
eduard halimi
Igli Cara
PS
Blendi Klosi
Rudina Seseri
Hazir Gashi
Gazmir Bizhga
Klodiana Spahiu
LSI
Lefter Koka
Qarku Diber
PD
Jemin Gjana
Sherefedin Shehu
Bedri Hoxha
Selami Xhepa
PS
Sadri Abazi
Qemal Minxhozi
Qarku Lezhe
PD
Edi Paloka
Mark Marku
Pavlina Marku
Rajmond Hoxha
PS
Gjok Jaku
Gjovalin Kadelli
Armando Prenga
Qarku Kukes
PD
Flamur Noka
Besnik Dushaj
Fatos Hoxha
PS
Asllan Dogjani
Qarku Shkoder
PD
Jozefina Topalli
Astrit Bushati
Arenca Trashani
Gezim Dibra
Gjok Uldedaj
Paulin Sterkaj
Ndue Paluca
PS
Ilir Beqja
Tom Doshi
Ndue Kola
Astrit Beci
Qarku Vlore
PS
Arben Isaraj
Luiza Xhuvani
Arben Malaj
Shpetim Idrizi
Eltar Deda
Fatmir Toci
PD
Astrit Patozi
Ardian Kollozi
Leonard Demi
Kreshnik Cipi
PDI
Dashamir Tahiri
PBDNJ
Vangjel Dule
Qarku Berat
PS
Erion Brace
Fidel Ylli
Ermonela VElaj
Marko Bello
PD
Genc Pollo
Mehmet Xheka
Lefter Maliqi
LSI
Nasip Naco
Qarku Gjirokaster
PS
Arta Dade
VangjeTavo
E'them Ruka
PD
Genc Ruli
Spiro Ksera
Qarku Korce
PD
Ridvan Bode
Gjergji Papa
Ledina Aliolli
Edmond Spaho
Fatbardh Kadilli
Ismail Hoxha
PS
Ben Blushi
Pandeli Majko
Mimi Kodheli
Alfred Dalipi
Arben Ahmetaj
Olta Xhacka
Qarku Fier
PS
Gramoz Ruci
Ermelinda Meksi
Albert Caci
Fatos Tushe
Armando Subashi
Bashkim Fino
Ervin Koci
Arben Cuko
Pirro Lutaj
PD
Sokol Olldashi
Ilir Bano
Mesila Doda
Enkelejd Alibeaj
Vasillaq Ngresi
Fatos Beja
LSI
Dritan Prifti
Qarku Elbasan
PD
Lulezim Basha
Ardian Turku
Adriana Gjoni
Rahim Coka
Dashnor Sula
Luciano Boci
Sybi Hida
PS
Valentina Leskaj
Ilir Bejtja
Shegushe Ligori
Taulant Balla
Damian Gjiknuri
Agim Leka
Skender Hasa
Qarku Tirane
PS
Vasilika Hysi
Besnik Baraj
Kastriot Islami
Saimir Tahiri
Fatmir Xhafaj
Andis harasani
Ditmir Bushati
Eglantina Gjermeni
Namik Dokle
Enkeleida Shkreli
Eduart Shalsi
Xhemal Qefalia
Dashamir Peza
Ilir Gjoni
Artan Gaci
PD
Sali Berisha
Aldo Bumci
Rajmonda Bulku
Bujar Nishani
Majlinda bregu
Gerti Bogdani
Gent Strazimiri
Florion Mima
Ilir Rusmali
Myqyrem Tafaj
Luan Skuqi
Tritan Shehu
Viktor Gumi
Arben Imami
Lajla Pernaska
PR
Fatmir Mediu
LSI
Ilir Meta
Qarku Durres
PD
Ferdinand Xhaferri
Albana Vokshi
Gazmend Oketa
Ylli Lama
Osman Metalla
eduard halimi
Igli Cara
PS
Blendi Klosi
Rudina Seseri
Hazir Gashi
Gazmir Bizhga
Klodiana Spahiu
LSI
Lefter Koka
Qarku Diber
PD
Jemin Gjana
Sherefedin Shehu
Bedri Hoxha
Selami Xhepa
PS
Sadri Abazi
Qemal Minxhozi
Qarku Lezhe
PD
Edi Paloka
Mark Marku
Pavlina Marku
Rajmond Hoxha
PS
Gjok Jaku
Gjovalin Kadelli
Armando Prenga
Qarku Kukes
PD
Flamur Noka
Besnik Dushaj
Fatos Hoxha
PS
Asllan Dogjani
Qarku Shkoder
PD
Jozefina Topalli
Astrit Bushati
Arenca Trashani
Gezim Dibra
Gjok Uldedaj
Paulin Sterkaj
Ndue Paluca
PS
Ilir Beqja
Tom Doshi
Ndue Kola
Astrit Beci