Lajmėrim

Collapse
No announcement yet.

Forums

Collapse
Collapse
  • Filter
  • Ora
  • Show
  • New Topics
Clear All
new posts
No content found
Show More
  • Filter
  • Ora
  • Show
  • New Topics
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
Directory Topics Postime Postimi i Fundit
Tė njihemi me njėri-tjetrin
Nėnforumi ku do tė zbuloni perlat dhe bukuritė e fshehura tė Shqipėrisė. Vendet mė tė bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipėrisė.
Topics: 420 Postime: 2,276
420 2,276
Prezantimi dhe njohja e anėtarėve midis tyre.
Topics: 897 Postime: 19,383
Postimi i Fundit: Pershendetje
897 19,383
dassa
Pershendetje
Nga dassa
Pėrshėndetjet dhe urimet tuaja tė zemrės pėr anėtarėt e forumit.
Topics: 360 Postime: 8,148
Postimi i Fundit: KiSs..
360 8,148
NeVertiti
KiSs..
Nga NeVertiti
Sub-Forums:
Ideja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė, malit tė zi dhe camėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.
Topics: 79 Postime: 10,507
Postimi i Fundit: Sofra Shkodrane
79 10,507
Quku
Sofra Shkodrane
Nga Quku
Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.
Topics: 89 Postime: 1,871
89 1,871
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshme
Topics: 346 Postime: 6,938
Postimi i Fundit: Komente mbi fotot e anetareve!
346 6,938
Sub-Forums:
Fotomania 2015 (17/693)
Fotomania 2014 (18/179)
Fotomania 2013 (29/284)
Fotomania 2012 (27/199)
Tema shoqėrore
ėshtė si tė thuash prezantimi i parė i forumit dhe ketu gjenden temat me tė klikuara ose mė tė rejat.
Topics: 1,194 Postime: 8,533
1,194 8,533
Probleme sociale tė shoqėrisė, diskutime mbi fenomene tė tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė rendit tė ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė pėr t'u diskutuar.
Topics: 1,371 Postime: 45,475
1,371 45,475
C'do gjė mbi shkollėn, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.
Topics: 267 Postime: 2,406
267 2,406
Sub-Forums:
Bota studentore (63/415)
Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.
Topics: 796 Postime: 20,107
796 20,107
Mėnyra jetesės - sesi mund ta bejme atė sa mė tė qetė, recetat e dashurisė dhe kreativitetit njerėzor. Kėshillat qė mund tė na ndihmojnė nė jetėn tonė tė pėrditshme, nė cdo aspekt tė saj, nė familje, dashuri, miqėsi etj.
Topics: 675 Postime: 5,622
675 5,622
Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.
Topics: 2,598 Postime: 34,368
Postimi i Fundit: Tatuazhe me gdhendje
2,598 34,368
Aver
Tatuazhe me gdhendje
Nga Aver
Nuk lejohet pjesėmarrja nėn moshėn 18 vjec!
Topics: 1,052 Postime: 11,402
1,052 11,402
Sub-Forums:
Kuriozitete seksuale (258/3,310)
Media dhe politika
Zhvillimet mė tė fundit tė shoqėrisė shqiptare. Politikat e brendshme dhe tė jashtme shqiptare.
Topics: 8,033 Postime: 25,931
8,033 25,931
Sub-Forums:
Analizė-Opinion (669/3,576)
Kronika e zezė (234/1,699)
Lajme nga Shqipėria (3,267/10,880)
Lajme kulturore (1,058/4,409)
Zhvillimet mė tė fundit neper bote si dhe politikat e brendshme dhe tė jashtėme.
Topics: 2,323 Postime: 12,810
2,323 12,810
Sub-Forums:
Lajme nga ISIS. (29/209)
Rajoni (238/1,480)
Multimedia
Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve tė ndryshme qė karakterizojnė Shoqerinė Shqiptare.
Topics: 170 Postime: 2,515
170 2,515
Sub-Forums:
Kinematografia (169/2,515)
Magjia e tingujve tė preferuara,albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.
Topics: 200 Postime: 5,070
200 5,070
Sub-Forums:
Kėtu do tė vini tė gjitha videot e muzikės, sportit, humorit etj.
Topics: 641 Postime: 2,192
Postimi i Fundit: Video nga Facebook
641 2,192
WOW
Video nga Facebook
Nga WOW
Sub-Forums:
Video muzikore (124/1,162)
Video sportive (14/97)
Video humoristike (175/881)
Arti dhe Kultura
Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe
Topics: 62 Postime: 680
62 680
Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit
Topics: 453 Postime: 8,867
453 8,867
Sub-Forums:
Ditari (33/1,444)
Tregime (104/460)
Aforizma (28/1,813)
Poezi (65/3,658)
Topics: 141 Postime: 1,182
Postimi i Fundit: Artan Gjyzel Hasani
141 1,182
NeVertiti
Artan Gjyzel Hasani
Nga NeVertiti
Sub-Forums:
Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė
Topics: 225 Postime: 2,117
225 2,117
Sub-Forums:
Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.
Topics: 154 Postime: 896
154 896
Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.
Topics: 195 Postime: 1,756
Postimi i Fundit: Punime nga duart tona...
195 1,756
Soulmind
Punime nga duart tona...
Nga Soulmind
Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut
Topics: 1,023 Postime: 6,250
Postimi i Fundit: Intimet joshėse !
1,023 6,250
PiNkY
Intimet joshėse !
Nga PiNkY
Sub-Forums:
Flokėt dhe thonjtė (132/1,015)
Veshje dhe Aksesorė (342/2,874)
Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...
Topics: 149 Postime: 2,286
Postimi i Fundit: Cfare do gatuajme neser?
149 2,286
L0v3rM4n
Cfare do gatuajme neser?
Nga L0v3rM4n
Sub-Forums:
Legjislacioni
Jurisprudenca cfarė pėrbėn nė tėrėsi Jurisprudenca. Tė qėnit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues
Topics: 87 Postime: 402
Postimi i Fundit: Ndihme nje keshille ligjore
87 402
Interpretimi i kodit civil sipas idesė tuaj.
Topics: 5 Postime: 30
Postimi i Fundit: Servitutet
5 30
sunny
Servitutet
Nga sunny
Parime dhe rregulla pėr hartimin e akteve normative.
Topics: 8 Postime: 54
Postimi i Fundit: Kriminalistika
8 54
LoSsT
Kriminalistika
Nga LoSsT
Nocioni ligj pėrcaktohet si akt juridik i pėrgjithshėm, rregull e detyrueshme dhe si urdhėr shtetėror i sanksionuar, i adresuar numrit tė pakufizuar tė subjekteve tė sė drejtės pėr ta perfillur. Ligji miratohet konform me kushtetutėn, nė procedurė tė vecantė, zakonisht nga organi legjislativ i njėjtė qė e miraton kushtetutėn. Aspekti juridik-formal i ligjit konsiston nė konstatimin se ligji ėshtė akt juridik i shprehjes sė vullnetit politik tė ligjvėnėsit. Aspekti material i ligjit konsiston nė pėrmbajtjen e normave juridike te tij. Ligjet janė tė shumta dhe praktikisht i rregullojnė tė gjitha sferat e jetės shoqėrore, sic janė arsimi, kultura, shkenca, shėndetesia, ekonomia etj.
Topics: 27 Postime: 109
27 109
Libraria e akteve ligjore
Topics: 15 Postime: 49
Postimi i Fundit: Perkufizimi i Aktit
15 49
WxP
Perkufizimi i Aktit
Nga WxP
Shkenca Politike
Topics: 27 Postime: 116
27 116
Sub-Forums:
Ambasadat (5/17)
Ministritė (2/3)
Presidenca (6/8)
Qeveria (3/8)
Topics: 36 Postime: 320
36 320
Sub-Forums:
Anarkia (1/11)
Demokracia (2/12)
Fashizmi (2/4)
Komunizmi (18/267)
Nazizmi (2/26)
Socjalizmi (0/0)
Topics: 51 Postime: 111
51 111
Sub-Forums:
BE (14/38)
Mjaft (1/8)
Nato (8/18)
Undp (1/1)
Unesco (2/7)
Vetėvendosje (18/39)
Topics: 324 Postime: 1,491
324 1,491
Sub-Forums:
Shkencat sociale
Bisedime tė lira mbi tema tė Filozofisė.
Topics: 122 Postime: 1,571
122 1,571
Topics: 462 Postime: 3,270
462 3,270
Historia kombėtare shqipėtare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
Topics: 1,309 Postime: 3,893
1,309 3,893
Sub-Forums:
Historia shqiptare. (401/1,673)
Historia Botėrore (144/549)
Shkencat Ekzakte
Gjithcka rreth shkencės dhe teknologjisė sė fundit!
Topics: 662 Postime: 2,087
Postimi i Fundit: Dance your PhD
662 2,087
Soulmind
Dance your PhD
Nga Soulmind
Probleme, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.
Topics: 80 Postime: 1,480
80 1,480
Nė kėtė forum mund tė gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipėtare dhe ajo botėrore
Topics: 311 Postime: 938
311 938
Sub-Forums:
Sistemi bankar (20/59)
Financa (18/68)
Marketingu (12/14)
Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve tė ndryshme.
Topics: 1,817 Postime: 5,810
1,817 5,810
Sub-Forums:
Dieta dhe ushqimi (243/1,278)
Keshilla Mjeksore (286/1,099)
Lajme Mjekėsore (380/1,627)
Nėna dhe Fėmija (351/1,274)
Kėtu do tė gjeni cdo informacion qė ka tė bėj me kėtė degė kaq tė mistershme e tė bukur tė Astrologjisė. Horoskop etj..
Topics: 119 Postime: 1,852
Postimi i Fundit: Shenjat flasin...
119 1,852
WhoAmI
Shenjat flasin...
Nga WhoAmI
Arkeologėt nė kėrkim tė thesareve dhe pėrmbajtja e lashtėsisė Shqipėtare
Topics: 231 Postime: 454
231 454
Tek ky forum mund tė flasim pėr tė gjitha ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetėr mbeten enigmė dhe tė pashpjegueshme.
Topics: 138 Postime: 1,559
138 1,559
Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon
Topics: 189 Postime: 931
189 931
Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
Topics: 481 Postime: 2,138
Postimi i Fundit: NASA: Ka nje toke te dyte...
481 2,138
Fly
NASA: Ka nje toke te dyte...
Nga Fly
Topics: 326 Postime: 740
326 740
Sub-Forums:
Turizmi (188/740)
Bota e Kompjuterit
Njė hap drejt eksplorimit tė botės virtuale, aty ku 1 dhe 0 pėrbėjnė kompjuterin, njė ndėr shpikjet mė madhėshtore tė shekullit tė kaluar.
Topics: 502 Postime: 1,572
502 1,572
Sub-Forums:
Mobile (87/552)
Networking (7/16)
Reklama tė Faqeve (172/638)
Links Tė Huaj (14/92)
Karakteret shpirtėrore
Ēdo temė qė do tė hapet dhe do tė ketė nė pėrmbajtje tė tij, lidhje me fenė.
Topics: 44 Postime: 524
Postimi i Fundit: Eksperiment me Biblėn!
44 524
ricky_ch
Eksperiment me Biblėn!
Nga ricky_ch
Sub-Forums:
Foto (0/0)
Video (7/79)
Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin katolik.
Topics: 107 Postime: 1,242
107 1,242
Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin musliman
Topics: 1,191 Postime: 8,861
Postimi i Fundit: Ēka thotė Kurani pėr gratė
1,191 8,861
Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin ortodoks
Topics: 34 Postime: 96
Postimi i Fundit: Gezuar Krishtlindjet!!
34 96
Marla
Gezuar Krishtlindjet!!
Nga Marla
Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin bektashi.
Topics: 4 Postime: 74
4 74
Persona qė nuk kanė njė kult, qė nuk kanė njė frymezues shpirtėror dhe qė nuk besojnė nė dicka pėrtej qėnies sė tyre. Nuk arrijnė ta konceptojnė fjalėn perėndi, besojnė nė atė cfarė shohin dhe frymezimin e gjejnė vetėm tek vetėvetja. Besojnė mė shumė tek pėrparimi njerėzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerėzore.
Topics: 71 Postime: 2,697
71 2,697
Nė kėtė forum do tė ketė bashkėbisedime nga tė gjitha rrymat e besimit dhe si tė thuash ėshtė njė pikė takimi lidhur mbi tė gjitha kėto kultura shpirtėrore.
Topics: 303 Postime: 5,396
303 5,396
Sport
Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate.
Topics: 1,079 Postime: 4,861
Postimi i Fundit: SuperLiga Shqiptare Rezultatet
1,079 4,861
Sub-Forums:
Futbolli Shqipėtar (227/1,510)
Liga e Kampioneve (117/908)
Kupa Uefa (23/95)
Lojrat olimpike qe zhvillohen kete vit ne Pekin ne Kine
Topics: 23 Postime: 225
23 225
Topics: 238 Postime: 636
238 636
Sub-Forums:
Formula 1 (56/96)
MotoGp (18/39)
Peshengritje (18/35)
Tenis (19/25)
NBA- Basketboll (15/30)
Olimpiada 2012- Londer
Topics: 54 Postime: 242
54 242
Lojerat Olimpike Dimerore ne Rusi
Topics: 1 Postime: 12
1 12
Forume tė tjera
Kuriozitete tė ndryshme nga bota qė na rrethon.
Topics: 2,651 Postime: 13,023
Postimi i Fundit: Kuriozitete !
2,651 13,023
Pestilence
Kuriozitete !
Sub-Forums:
Topics: 239 Postime: 12,997
Postimi i Fundit: What's on your mind
239 12,997
Zana1
What's on your mind
Nga Zana1
Sub-Forums:
SmS
Topics: 8 Postime: 640
Postimi i Fundit: SMS i FUNDIT
8 640
L0v3rM4n
SMS i FUNDIT
Nga L0v3rM4n
Sub-Forums:
SmS Dashurie (4/106)
SmS Humoristike (2/100)
Topics: 196 Postime: 5,519
196 5,519
Chit - Chat
Ēdo gjė rreth kanalit #shqipėria.
Topics: 48 Postime: 220
Postimi i Fundit: Hellooo Stafi...
48 220
JULIAN_IT
Hellooo Stafi...
Nga JULIAN_IT
Pėr ēdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.
Topics: 254 Postime: 1,636
254 1,636
Bėni kėrkesat tuaja pėr acc nė kanalin #Shqipėria
Topics: 212 Postime: 1,509
Postimi i Fundit: Pershendetje
212 1,509
unejsa
Pershendetje
Nga unejsa
Bėni pyetje, kėrkesa dhe shkarkime pėr scripte dhe addonse tė ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.
Topics: 23 Postime: 95
Postimi i Fundit: Nmsp ScRiPt....
23 95
eGo0sTyle
Nmsp ScRiPt....
Nga eGo0sTyle
ForumiVirtual
Topics: 140 Postime: 517
140 517
Komentet, sugjerimet tuaja mbi kėtė forum, tė rejat mė tė fundit qė janė shtuar.
Topics: 90 Postime: 3,699
Postimi i Fundit: Ka me probleme forumi?
90 3,699
WxP
Ka me probleme forumi?
Nga WxP
Kėtu mund tė diskutoni rreth aktualitetit shqipėtar. Tema tė ndryshe sportive, kulturore,politike etj...
Topics: 94 Postime: 6,243
Postimi i Fundit: Miss Forumi Virtual 2011
94 6,243
Soulmind
Miss Forumi Virtual 2011
Nga Soulmind
Arkiva e forumit
Temat me pjesemarrje tė herėshme do ti gjeni tė arkivuara nė kėtė nėnforum.
Topics: 475 Postime: 193,860
Postimi i Fundit: Pyetje pergjigje te ndryshme
475 193,860
Fly
Pyetje pergjigje te ndryshme
Nga Fly
Sub-Forums:

Ēfare po ndodh?

Collapse

There are currently 10 users online. 0 anėtarė dhe 10 vizitorė.

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 4,057, 20-05-12 mė 16:38.

ForumiVirtual.Net Statistikat

Collapse

Topics: 51,482   Posts: 620,221   Members: 14,916   Active Members: 14
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, Virgilsa

Welcome to vBulletin!

Collapse

Welcome to your vBulletin forum! You can click "Edit Site" above for site administration options.

To edit or remove this module, click "edit site", then "edit page".

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Recent Blog Posts

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
X